Amauri prane kombetares italiane

Shko poshtė

Amauri prane kombetares italiane

Mesazh  GenTToGolD prej Tue Oct 14, 2008 12:34 am

[center][b]Amauri prane kombetares italiane[/b]
[/center]


[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/amauri.jpg[/img]
[b]Pas afrimit te italo-argjentinasit Camoranesi, tashme e ka radhen
italo-braziliani i Juventusit, Amauri qe po pret te pajiset me
pasaporten italiane[/b]
Perdite e me shume, Italia po merr nje fytyre me tipare me
nderkombetare. Pas afrimit te italo-argjentinasit Camoranesi, tashme e
ka radhen italo-braziliani i Juventusit, Amauri qe po pret te pajiset
me pasaporten italiane. Procedurat burokratike per te
natyralizuar sulmuesin e fuqishem jane kaluar dhe shume shpejt Amauri
mund te kete ne dore pasaporten. Kete e ka konfirmuar agjenti i
lojtarit Mariano Grimaldi, sipas te cilit, shume shpejt
italo-braziliani do jete nje kandidat serioz per kombetaren italiane.
“Kushdo qe te jete fanela qe do te veshe, ajo e Brazilit apo e Italise, duhet
te them se kjo do te jete e rendesishme pasi te dyja jane kombetare te
medha”, theksoi agjenti. Ditet e shkuara, tekniku i Italise, Marcello
Lippi ka thurur elozhe per sulmuesn Juventin, duke thene se ai eshte
nje lojtar me cilesi shume te mira.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3812
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi