Anglia pa Cole e Terry ne Bjellorusi

Shko poshtė

Anglia pa Cole e Terry ne Bjellorusi

Mesazh  GenTToGolD prej Tue Oct 14, 2008 12:30 am

[center][b]Anglia pa Cole e Terry ne Bjellorusi [/b]
[/center]


[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/terry-john.jpg[/img]
[b]John Terry dhe Ashley Cole nuk do jene pjese e formacionit te “Tre Luaneve” per shkak te demtimeve. [/b]
Angli e “gjymtuar” kunder Bjellorusise diten e merkure ne
ndeshjen e katert te djemve te Capello-s per eleminatoret e boterorit
2010. John Terry dhe Ashley Cole nuk do jene pjese e
formacionit te “Tre Luaneve” per shkak te demtimeve. Terry nuk u
aktivizua as kunder Kazakistanit ne fitoren 5-1 pasi vazhdon te vuaje
nga dhimbjet ne shpine, te cilat e shoqerojne prej disa javesh.
Nderkohe, Cole po vuan nga nje terheqje muskulare, pas nje problemi te
pesuar diten e shtune ne stadiumin “Wembley”. Anglia ndodhet ne
krye te grupit 6 me 9 pike ne 3 ndeshje dhe nje fitore e mundshme
kunder Bjellorusise do t’i vendoste ne pozita mjaft komode ishulloret,
kundershtaret e vertete te te cileve ne grup jane Kroacia dhe Ukraina
qe u ndalen ne barazim pa gola 3 dite me pare.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3570
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi