Skėnderbeu

Shko poshtė

Skėnderbeu

Mesazh  GenTToGolD prej Tue Sep 16, 2008 2:57 am

[b]Skėnderbeu
Vjen njė fshatar i vjetėr nė Prishtinė, dhe pyet njė polic se ku gjendet Skėnderbeu?
- A more mixhė, po edhe budalla mė i madh e di kėtė punė!
- Po bre mixhė, po pikėrisht pėr kėtė po tė pyes ty – ia kthen fshatari![/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi