76-vjeēari heq dorė nga krimi se grabitja ėshtė bėrė e vėshtirė

Shko poshtė

76-vjeēari heq dorė nga krimi se grabitja ėshtė bėrė e vėshtirė

Mesazh  GenTToGolD prej Tue Oct 14, 2008 12:20 am

[b]76-vjeēari heq dorė nga krimi se grabitja ėshtė bėrė e vėshtirė[/b]


[img]http://www.shqipmedia.com/wp-content/uploads/2008/10/checkfraudweb2-237x300.jpg[/img]
Njė 76-vjeēar, i cili ia ka dedikuar jetėn krimit, mė nė fund ka
marrė rrugėn e drejtė sepse grabitja ėshtė bėrė e vėshtirė ditėt e
sotme. Ai thotė: “Po bėhet gjithnjė e mė e vėshtirė pėr kriminelėt,
me gjithė ato kamerat dhe provat e ADN-sė. Ėshtė lojė e kotė. Kurrė nuk do tė futem mė nė telashe”. Nė rastin mė tė fundit ėshtė burgosur nė gusht dhe ka kryer tre muaj dėnim, pasi u zu nga policia nė orėt e para tė mėngjesit me mjetet dy
kaēavida, njė sharrė, elektrik dore, xham zmadhues dhe doreza. Ai
pranoi se ishte nisur pėr njė grabitje. Por sot gjithēka ka ndryshuar,
pasi pensionisti ka ndryshuar jetė.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3721
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi