Jarania :D

Shko poshtė

Jarania :D

Mesazh  GenTToGolD prej Tue Sep 16, 2008 2:55 am

[b]Jarania
Vjen Rrusta nė shtėpi dhe e gjen nė krevat me jaranin e tij mė tė mirė.
Pa iu trembur syri, nxjerr revolen dhe e vret.
Faza e shikon dhe i thotė:
- Ehh, more Rrusta jem, nė ja fillofsh ti kėshtu, paske me mbet pa asnjė jaran![/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi