Rooney: Duhet tė vazhdojmė me fitore

Shko poshtė

Rooney: Duhet tė vazhdojmė me fitore

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 13, 2008 9:06 pm

[b]Rooney: Duhet tė vazhdojmė me fitore [/b]

[b] [img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1013104935117_m.jpg[/img]
Wayne Rooney dėshiron qė Anglia tė vazhdojė tė fitojė edhe ndeshjet e radhės duke filluar nga takimi i tė mėrkurės kundėr Bjellorusisė.[/b]
“Kemi luajtur mirė, i kemi fituar tri ndeshjet e fundit dhe kemi filluar tė shėnojmė mė shumė gola”.

“Po kėnaqem me lojėn time tani pėr tani dhe shpresoj tė vazhdoj tė luaj mirė pėr Kombėtaren”.

“Jam i sigurt se ėndrra e tė gjithė lojtarėve ėshtė qė tė fitojnė trofe pėr Anglinė, dhe nėse e arrijmė kėtė do tė ishte njė ndjenjė e jashtėzakonshme”, ka thėnė sulmuesi i Manchės
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3542
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi