IPKO me ikonė tė veten

Shko poshtė

IPKO me ikonė tė veten

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 13, 2008 9:04 pm

[b]IPKO me ikonė tė veten [/b]

[b] [img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/ekonomia/f.1013053255551_m.jpg[/img]
“IPKO MENY” ėshtė shėrbimi mė i ri i qė lansohet nga telefonia mobile IPKO, prej tė martės (14 tetor 2008). Ky shėrbim ėshtė pjesė e ēdo kartele (SIM) tė telefonisė mobile tė IPKO, dhe paraqitet si ikonė e re (e emėrtuar IPKO) nė menynė e telefonave mobil tė ēdo pėrdoruesi tė shėrbimeve tė telefonisė mobile (pėrdorues privat apo biznese).[/b]
“Me “IPKO MENY”, nė mėnyrė automatike mund tė shikohet gjendja e llogarisė, tė zgjidhet njėra nga tre pakot e ofruara nga IPKO, tė shtohet apo tė hiqet ndonjė numėr nga Rrethi Im, tė transferohet kredi, tė ndėrrohet profili gjuhėsore, tė dėrgohet porosia “Me thirr!”, dhe shėrbimet tjera pa pasur nevojė qė shfrytėzuesi tė mbajė nė mend kodet pėr aktivizimin/deaktivizimin e kėtyre shėrbimeve”,thuhet nė komunikatėn e kėsaj kompanie.
Sipas saj, pėr shkak se ky shėrbim bazohet nė dėrgimin e SMS dhe komandave tjera automatike tė gjitha pagesat pėr aktivizimin e shėrbimeve tė shumta tė IPKO mbesin tė njėjta sikur me aktivizimin/deaktivizimin manual tė shėrbimeve.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3687
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi