Zambrotta i kėnaqur me barazimin nė Sofje

Shko poshtė

Zambrotta i kėnaqur me barazimin nė Sofje

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 13, 2008 8:48 pm

[b]Zambrotta i kėnaqur me barazimin nė Sofje [/b]

[b] [img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1013104017277_m.jpg[/img]
Mbrojtėsi italian i krahut, Gianluca Zambrotta, e ka shprehur kėnaqėsinė e tij pėr pikėn tė cilėn e fitoi Pėrfaqėsuesja italiane nė ndeshjen kundėr Bullgarisė nė Sofje.[/b]
“Qėllimi ynė ėshtė qė tė fitojmė nė shtėpi dhe tė barazojmė jashtė. Kjo ėshtė arsyeja pse barazimi i tė shtunės mbrėma kundėr Bullgarisė duhet tė konsiderohet si rezultat pozitiv”.

Zambrotta nuk ka qenė i kėnaqur me tifozėt italianė tė cilėt kishin pėrdorur parulla dhe sharje naziste gjatė ndeshjes.

“Tifozėt e vėrtetė italianė nuk janė atė tė cilit janė vėrejtur nė takimin kundėr Bullgarisė”, ka thėnė mbrojtėsi i Milanit.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3753
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi