Cruz: Punė e madhe nėse nuk martohem

Shko poshtė

Cruz: Punė e madhe nėse nuk martohem

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 13, 2008 8:46 pm

[b]Cruz: Punė e madhe nėse nuk martohem [/b]

[b] [img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.1013034656758_m.jpg[/img]
Aktorja Penelope Cruz pranon se prioritet i saj nuk ėshtė martesa, por tė ketė fėmijė dhe t’u pėrkushtohet atyre.[/b]
“Nuk kam menduar pėr martesė. Dua tė kem fėmijė, dhe njėkohėsisht edhe t’u pėrkushtohem. Kjo ėshtė prioritet mė i madh se sa martesa”, ka deklaruar Cruz.

Aktorja 34-vjeēare, e cila pėr momentin argėtohet me yllin e filmit “No Country For Old Men”, Javier Bardem, refuzon tė flasė pėr lidhjen e saj tė dashurisė.

“Nuk dua tė flas pėr privatizimin. Kjo ėshtė njė lloj mbrojtje tė cilėn e kam ndėrtuar. Mė shumė do tė preferoja tė flisja pėr Javierin si aktor. Mund tė them se gjėja mė e bukur pėr tė ėshtė se ai ka njė talent tė pabesueshėm. Mendoj se ai ėshtė njė prej aktorėve mė tė mirė”, ka deklaruar Cruz.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3661
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi