"Super Models of Kosova" mbahet nė Gjakovė

Shko poshtė

"Super Models of Kosova" mbahet nė Gjakovė

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 13, 2008 8:42 pm

[b]"Super Models of Kosova" mbahet nė Gjakovė [/b]

[b] [img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.1013050621840_m.jpg[/img]
Spektakli "Super Models of Kosova" kėtė vit do tė organizohet nė Gjakovė, ndryshe nga vitet tjera qė ėshtė mbajtur nė Prishtinė, ndėrsa organizatorėt kanė njoftuar se kjo traditė e ndryshimit tė qyteteve do tė vazhdojė edhe nė vitet e ardhshme.[/b]
Konkursi pėr vajzat pjesėmarrėse tanimė ėshtė mbyllur, ndėrsa data e mbajtjes sė spektaklit ėshtė caktuar 26 tetori.

“Super Models of Kosova” ėshtė njė eveniment i cili mbėshtetet nga kompania amerikane “Ford Supermodels of the World” dhe nga fotografi me famė botėrore, Fadil Berisha.

Mėsohet se edhe komuna e Gjakovės do tė ndihmojė nė organizimin e sivjetmė tė kėtij spektakli, dhe pėrveē lokacionit do tė ofrojė edhe mbėshtetje financiare.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3661
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi