Visi me hot-dancing

Shko poshtė

Visi me hot-dancing

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 13, 2008 8:38 pm

[b]Visi me hot-dancing [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.1013053759118_m.jpg[/img]
Djaloshi 'urtė' i "Big Brother", Visi, ka shfaqur njė performancė “hot-dancing” para profesorėve tė tij, njofton "Panorama Plus".[/b]
Gjatė njė evenimenti tė organizuar nga Universiteti Evropian i Tiranės, ku Visi ėshtė duke studiuar dhe njėkohėsisht ėshtė i punėsuar si pėrgjegjės pėr aktivitete dhe asistent pranė tė gjithė atyre tė rinjve qė dėshirojnė tė ndjekin studimet nė UET, pjesėmarrėsi i reality shout ka ofruar njė tjetėr shou tė vėrtetė para profesorėve tė tij.
[img(350,304)]http://www.telegrafi.com/data/image/visi2.jpg[/img]


Ai nuk ka hezituar ta kėnaq veten duke vallėzuar me njė vajzė nė sy tė tė gjithėve, ndėrsa e gjithė kjo ėshtė fotografuar nga paparacėt e pranishėm nė ndejė.

[img(350,542)]http://www.telegrafi.com/data/image/visi1.jpg[/img]
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3752
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi