Fabregas: Dua tė fitoj trofe kėtė sezon

Shko poshtė

Fabregas: Dua tė fitoj trofe kėtė sezon

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 13, 2008 8:28 pm

[b]Fabregas: Dua tė fitoj trofe kėtė sezon [/b]

[b][img]https://i.servimg.com/u/f42/13/12/93/18/fabreg10.jpg[/img]
Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas ka deklaruar se Arsenali duhet tė punojė mė shumė me qėllim qė t’i bindė tifozėt se janė kandidatė serioz pėr titull.[/b]
Topēinjtė tashmė kanė pėsuar nė dy ndeshje kėtė sezon, ndaj Fulhamit dhe Hull Cityt, derisa goli i Fabregas i shpėtoi edhe nga njė humbje tjetėr gjatė vikendit tė kaluar.

Edhe pėrkundėr fillimit jo aq impresiv, Arsenali renditet nė pozitėn e katėrt tė Premierligės, dhe Fabregas thotė se duhet tė kenė kujdes nėse dėshirojnė tė mbeten pretendentė pėr titull.

“Ende jemi nė fillim tė sezonit. Gjithė ēfarė duhet tė bėjmė ėshtė tė fokusohemi nė ndeshjen e ardhshme dhe tė mėsojmė nga gabimet tona nė mbrojtje dhe nėse dėshirojmė tė fitojmė, duhet ta ndryshojmė raportin”, ka thėnė Fabregas.

Mesfushori spanjoll edhe njėherė ka pohuar dėshirėn pėr tė mbetur nė Emirates Stadium edhe krahas spekulimeve se ai dėshiron tė rikthehet nė Barcelonė.

“Dua tė mbetem kėtu dhe dua tė fitoj trofe dhe mendoj se kjo do tė ndodhė kėtė vit”, ka thėnė Fabregas.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3752
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi