Bednar: Jam mė i mirė se Ronaldo

Shko poshtė

Bednar: Jam mė i mirė se Ronaldo

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 13, 2008 4:32 pm

[b]Bednar: Jam mė i mirė se Ronaldo [/b]

[b] [img]https://i.servimg.com/u/f42/13/12/93/18/cc11.jpg[/img]
Sulmuesi i West Bromwich Albion, Roman Bednar, skuadra e tė cilit vikendin qė vjen ndeshet me kampionėt e Manchester United, ka thėnė se ai nė disa mėnyra ėshtė mė i mirė se Cristiano Ronaldo.[/b]
“Unė gjithmonė dėshiroj tė jem vetvetja. Mendoj se kam diēka tė veēantė tė cilėn nuk e ka askush”.

“E di se Ronaldo ėshtė i shpejtė, shėnon, ka teknikė tė mirė, gjithēka, mirėpo unė jam njė lojtar mė ndryshe dhe nė disa mėnyra jam mė i mirė se ai”, ka thėnė Bednar, duke mos specifikuar veēantinė e tij.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3753
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi