Henry: Spekulimet rreth Cityt dihet tė ndalojnė

Shko poshtė

Henry: Spekulimet rreth Cityt dihet tė ndalojnė

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 13, 2008 3:40 pm

[b]Henry: Spekulimet rreth Cityt duhet tё ndalojnė [/b]

[b][img]https://i.servimg.com/u/f42/13/12/93/18/aa10.jpg[/img]
Sulmuesi i Barcelonёs, Thierry Henry, thotė se spekulimet tё cilat e lidhin atё me njё transferim nё Premierligё, duhet tё ndalojnė.[/b]
Henry, qё nga ardhja e tij nё Camp Nou, ёshtё duke kėrkuar formёn e mirё tё cilёn e gёzonte edhe kur ishte nё Arsenal.

Ai gjatё verёs u lidh me njё rikthim nё Premierligё, ndėrsa pas blerjes sё Manchester Cityt nga Abu Dhabi Group, u pėrfol pёr njё kalim tek ky ekip. Por, Henry edhe njёherё ka pohuar se ёshtё i kėnaqur nё Barcelona dhe se spekulimet duhet tё ndalojnė.

“Njё gjё ёshtё e sigurt dhe kjo ёshtё se spekulimet pёr kalimin tim nё Manchester City duhet tё ndalojnė. Luajta tre ndeshje nё kampionat dhe arrita dy gola. Humba dy ndeshje sepse isha i sёmurё”, ka thёnё Henry.

“Messi ishte nё stol dy herё, Samuel Eto’i ishte nё stol dy herё, Alves nuk ka luajtur sё fundi. Trajneri po i rrotullon lojtarёt, por askush nuk ndalon tё foluri kur vjen radha ime. Flisni pёr tё gjithё”, ёshtё pėrgjigjur francezi ndaj gazetarёve.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3752
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi