I gjykuar tė jetė i marrė

Shko poshtė

I gjykuar tė jetė i marrė

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 13, 2008 3:21 pm

[b]I gjykuar tė jetė i marrė [/b]

[b] [img]https://i.servimg.com/u/f42/13/12/93/18/v10.jpg[/img]
Njė amerikan nga shteti Wisconsin, i cili ėshtė gjykuar pėr shkak tė njė aksidenti tė trafikut, ka shpėtuar nga burgu pasi qė gjykatėsi e ka urdhėruar tė qėndrojė me njė tabelė rreth qafės nė tė cilėn shkruante "Kam qenė i marrė".[/b]
Shane McQuillan duke vozitur i dehur ka ‘fluturuar’ nga rruga dhe ka goditur impiantin pėr pėrpunimin e ujėrave tė zeza, me ē’rast ka shkatėrruar automjetin dhe ka shkaktuar dėme tė vogla nė objekt, por ka shpėtuar vetėm me disa lėndime tė lehta trupore.

Kur policia kishte arritur nė vendin e ngjarjes ai u kishte thėnė se kishte qenė i marrė sa duhet pėr tė bėrė atė qė kishte bėrė.

Gjykatėsi Paul Lenz e ka shpallur atė fajtor dhe pas kėsaj i ka dhėnė mundėsinė tė vendosė nėse do tė shkoj nė burg apo do tė qėndrojė nė vendin e aksidentit me tabelėn “Kam qenė i marrė” rreth qafės sė tij.

"Pasi qė ėshtė e vėrtetė se kam qenė i marrė, pranoj tė qėndrojė atje me mbishkrimin. Kjo gjė, nė ēfarėdo forme, prapėseprapė ėshtė mė mirė se burgu”, ka thėnė McQuillan.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3687
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi