Torres: Katėr ekipet angleze, janė mė tė mirat nė Evropė

Shko poshtė

Torres: Katėr ekipet angleze, janė mė tė mirat nė Evropė

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 13, 2008 3:18 pm

[b]Torres: Katėr ekipet angleze, janė mė tė mirat nė Evropė [/b]

[b] [img]https://i.servimg.com/u/f42/13/12/93/18/xx10.jpg[/img]
Sulmuesi i Liverpoolit, Fernando Torres, llogarit se katėr ekipet mė tė mira nė Angli mund tė jenė edhe mė tė mira nė Evropė.[/b]
Spanjolli, i cili pas triumfit nė Euro 2008 dėshiron edhe mė shumė trofe, llogarit se Liverpooli ėshtė nė mesin e katėr ekipeve mė tė mira nė Evropė, ndėrsa kėtė vit mund ta fitojė Premierligėn.

“Mendoj se mund ta fitojmė Premierligėn dhe Ligėn e Kampionėve. Arsenali luan njė futboll tė shkėlqyeshėm, Liverpooli dhe Chelsea janė ekipe tė vėshtira pėr t’u pėrballur, ndėrsa Manchester United luajti nė mėnyrė fantastike sezonin e kaluar”, ka thėnė spanjolli.

“Tė gjitha ekipet kanė stil tė ndryshėm tė lojės, por janė njėjtė tė suksesshėm. Mendoj se katėr ekipet mė tė mira nė Angli janė edhe mė tė mirat nė Evropė”, shton ai.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3752
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi