Mundėsi tė mėdha fotografimi tė celularit tė ri LG-sė

Shko poshtė

Mundėsi tė mėdha fotografimi tė celularit tė ri LG-sė

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 13, 2008 3:10 pm

[b]Mundėsi tė mėdha fotografimi tė celularit tė ri tė LG-sė [/b]

[b] [img]http://i42.servimg.com/u/f42/13/12/93/18/ff10.jpg[/img]
Thashethemet e mėhershme tė internetit janė dėshmuar tė janė tė sakta - gjiganti jugkorean i elektronikės shpenzuese ditė mė parė ka paraqitur celularin me shenjėn KC780.[/b]
Modeli i ri rrėshqitės nga tabori i LG-sė pėrmban kamerė prej tetė megapikselėsh, ekran LCD prej 2.4 inēėsh, thjerrėz Schneider-Kreuznach e cila ėshtė meritore pėr fotografi tė qarta dhe tė kthjella, derisa celulari ėshtė nė gjendje tė njoh dhe tė fokusoj fytyrat e njerėzve tė cilėt i fotografon.

KC780 gjithashtu ka stabilizues tė fotografisė, ėshtė i aftė tė incizojė video-materiale tė kualitetit DVD, derisa me kamerėn e integruar ėshtė e mundur tė udhėhiqet edhe me kompjuterin me anė tė lidhjes Bluetooth dhe me kėtė ėshtė mundėsuar pėrdorimi i saj si kamerė uebi.

LG KC780 nė treg do tė paraqitet nė muajin nėntor, derisa ēmimi ende nuk ėshtė bėrė i njohur.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3510
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi