Hleb pėrfundimisht jashtė pėrballjes me Anglinė

Shko poshtė

Hleb pėrfundimisht jashtė pėrballjes me Anglinė

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 13, 2008 3:02 pm

[b]Hleb pėrfundimisht jashtė pėrballjes me Anglinė [/b]

[b] [img]http://i42.servimg.com/u/f42/13/12/93/18/f_101311.jpg[/img]
Mesfushori bjellorus, Alexandr Hleb, nuk do tė rreshtohet nė formacionin e kombėtares sė tij, e cila tė mėrkurėn do tė pėrballet me tė zgjedhurit e trajnerit Fabio Capello nė Dinamo Stadium nė Minsk.[/b]
Pėrzgjedhėsi i Bjellorusisė, Bernd Stange, ka konfirmuar se mesfushori me tipare sulmuese nuk ka arritur tė rikuperohet nė kohė nga lėndimi nė gju.

“Hleb ėshtė nė Barcelonė dhe problemi ynė mė i madh ėshtė se lojtari jonė mė i mirė nuk mund tė luajė”, ka thėnė Stange.

Nė ndeshjen e fundit ndaj Kazakistanit, Anglia fitoi bindshėm me rezultat 5-1, derisa Bjellorusia gjatė vikendit ishte e lirė.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3542
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi