Toure: Dua tė luaj pėr Juventusin

Shko poshtė

Toure: Dua tė luaj pėr Juventusin

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 13, 2008 2:46 pm

[b] Toure: Dua tė luaj pėr Juventusin [/b]

[b] [img]http://i42.servimg.com/u/f42/13/12/93/18/f_101310.jpg[/img]
Mediat italiane pėrcjellin lajmin se lojtari i Barcelonės, Yaya Toure, dėshiron tė kalojė nė Juventus, madje qė nė afatin kalimtar tė janarit.[/b]
Lojtari i kombėtares sė Bregut tė Fildishtė kėtė sezon fiton shumė pak raste tė paraqitjes nė formacionin e parė, nėn urdhrat e trajnerit tė ri Josep Guardiola, dhe raportohet se ka shprehur dėshirėn pėr tė kaluar tek ekipi italian.

“Dua tė kaloj nė Juventus. Dhe dua qė kjo tė ndodh menjėherė, qė nė janar. Kjo ėshtė njė mundėsi e madhe pėr mua, edhe pse do tė mė mungojė shumė Liga e Kampionėve (pasi qė nuk do tė ketė tė drejtė tė luajė me Juven, pėr shkak tė angazhimit me Barcelonėn). Ėshtė njė rast tė cilin nuk dua ta humb pėr asgjė nė botė”, ka thėnė Toure, siē pėrcjell Tuttosport.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3507
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi