I dashuri i Jehona Sopit kolegu i saj i punės

Shko poshtė

I dashuri i Jehona Sopit kolegu i saj i punės

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 10:21 pm

[center][color:00a4=#000000][font:00a4=Arial][b]I dashuri i Jehona Sopit kolegu i saj i punės[/b][/font][/color][/center]
[color:00a4=#505050][font:00a4=Arial]
[url=http://www.shqipmedia.com/wp-content/uploads/2008/10/jehona_sopi_2.jpg][img(158px,180px)]http://www.shqipmedia.com/wp-content/uploads/2008/10/jehona_sopi_2.jpg[/img][/url][b]
Siē tregojnė burimet e Shqipetare, kėngėtarja potente Jehona Sopi, qė njė kohė tė gjatė ėshtė nė lidhje dashurie me Lavdim Koshutovėn, njė djalosh qė punon nė njėrėn nga bankat prestigjioze tė vendit e qė njėherėsh ėshtė koleg i i kėngėtares. Jehona ėshtė pėrpjekur ta mbajė tė fshehtė lidhjen e saj,
duke zgjedhur qė edhe pushimet e verės me Lavdimin t’i bėjė nė njė vend shumė tė largėt, siē ėshtė Egjipti, por qė pėr fatin e saj, as atje nuk i ka shpėtuar syrit tė kureshtarėve dhe adhuruesve qė pėlqejnė atė.
Kohėt e fundit, Jehona ėshtė parė edhe rrugėve tė kryeqytetit me tė dashurin, gjė qė lė tė kuptohet se fjala ėshtė pėr njė lidhje serioze, pavarėsisht se kėngėtarja vazhdon ta mohojė se ėshtė e dashuruar. Jehona, pėrveē karrierės muzikore, vazhdon punėn nė bankė dhe njėherėsh studimet pėr psikologji, nė vitin e tretė.[/b][/font][/color]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3721
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi