Maradona i ndihmon Crespos te kaloje ne Valencia

Shko poshtė

Maradona i ndihmon Crespos te kaloje ne Valencia

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 10:06 pm

[center][b]Maradona i ndihmon Crespos tё kalojё nё Valencia [/b]
[/center]

[img]http://telegrafi.com/fo/sport/f.1012115841367_m.jpg[/img]
[b]Sulmuesi i Interit, Hernan Crespo, ёshtё caku i ri i liderit aktual tё ligės spanjolle, Valencias.[/b]
Los Che kanё nxjerrё njё detyrё ambicioze para vetёs, tё sjellin nё
Mestalla yllin argjentinas nё afatin kalimtar tё janarit dhe nё kёtё
drejtim raportohet se ndihmon edhe legjenda e futbollit, argjentinasi
Diego Maradona.

Maradona nё mёnyrё individuale ka biseduar me presidentin e nerazurёve,
Massimo Morattin, dhe e ka kėshilluar atё ta lėshojё Crespon tё kalojё
nё Spanjё, por edhe ta shfrytėzojё rastin pёr tё sjellё nё radhёt e
veta talentin e ri Ever Banega.

Banega momentalisht ёshtё huazuar tek Atletico Madrid.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3570
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi