Kur e dhezim PC na dalin disa programe e si mi hek ne ato mos me dal hiq

Shko poshtė

Kur e dhezim PC na dalin disa programe e si mi hek ne ato mos me dal hiq

Mesazh  gb-2x prej Sun Oct 12, 2008 8:07 pm

[color:301b=blue][b]Kur e dhezim pc na dalin disa programe qe duhet mi prit e si me i hek ne ato .. shkojm kshtu :
[color:301b=red]Start / Run / Msconfig / Startup[/color] dhe aty tikat ja hek kujna don ty edhe [color:301b=red]OK[/color] te del a me bo res a jo ju ndesh e boni restart ndesh jo deshira juaj...[/b][/color]

gb-2x
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 11
Nofka juaj : xh!b1
Reputation : 0
Pikėt : 3566
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur e dhezim PC na dalin disa programe e si mi hek ne ato mos me dal hiq

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 8:09 pm

[quote:c9bd="gb-2x"][color:c9bd=blue][b]Kur e dhezim pc na dalin disa programe qe duhet mi prit e si me i hek ne ato .. shkojm kshtu :
[color:c9bd=red]Start / Run / Msconfig / Startup[/color] dhe aty tikat ja hek kujna don ty edhe [color:c9bd=red]OK[/color] te del a me bo res a jo ju ndesh e boni restart ndesh jo deshira juaj...[/b][/color][/quote]

[b]Po funksionojme 100% se e kam pruvu edhe me ka vy shume.[/b]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3626
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi