Paraqitet versioni i ri i shfletuesit Opera

Shko poshtė

Paraqitet versioni i ri i shfletuesit Opera

Mesazh  Egzonho prej Sun Oct 12, 2008 7:08 pm

[b] [img]http://i42.servimg.com/u/f42/13/12/93/18/f_101210.jpg[/img]

Opera Software ka lansuar versionin mė tė ri tė shfletuesit tė saj tė internetit. Prej risive Opera nė versionin 9.6 lavdėrohet mė sė shumti pėr shpejtėsinė e rritur gjatė hapjes sė faqeve tė internetit.[/b]
Versioni i shfletuesit Opera 9.6, pėrveē shpejtėsisė mė tė madhe, do tė ketė edhe e-mail klient tė pėrmirėsuar, i cili tani ofron opsionin e leximit tė postės elektronike nė kushte tė shpejtėsisė sė ulėt tė internetit.

Ėshtė pėrmirėsuar dukshėm edhe sistemi pėr sinkronizimin e mė shumė shfletuesve. Lista e kėrkimeve dhe historia e fjalėve tė kėrkuara nė versionin 9.6 sinkronizohet nga njėri kompjuter nė tjetrin me anė tė opsionit Opera Link. Ky opsion mundėson qė tė transferohen bookmarks, fjalėt e kėrkuara dhe historia e shfletuesit edhe nga versionet e mėhershme tė Operas.

Ėshtė integruar po ashtu edhe lexuesi pėr RSS i cili nė kėtė version u mundėson pėrdoruesve tė lexojnė kryetitujt para se tė parapaguhen nė njė kanal tė caktuar. Dhe pėr fund, njė e dhėnė ndoshta mė pak e rėndėsishme pėr ne ėshtė se janė pėrfshirė gjuhė tė reja nė Opera, tė cilat nuk pėrfshijnė edhe gjuhėn tonė.


[img]http://i42.servimg.com/u/f42/13/12/93/18/ac_mil10.gif[/img]
A.C Milan
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3542
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi