Pershendejte !!

Shko poshtė

Pershendejte !!

Mesazh  Egzonho prej Sun Oct 12, 2008 6:33 pm

[b]Une jam Egzonho,Dhe ju Kaloni sa me mir !![/b]
Egzonho
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3810
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendejte !!

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 7:12 pm

[b]Mire se erdhe njeri,kalo mire
[/b]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3870
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi