PershKruje Kta Nalt me 3 Fjal ...!?!

Shko poshtė

PershKruje Kta Nalt me 3 Fjal ...!?!

Mesazh  don'aLd prej Sun Oct 12, 2008 4:39 pm

Kjo esht nje lloje loje me pershkru antarin qe ka postu me nelt se ti me 3 fjale
avatar
don'aLd
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 7
Nofka juaj : Banane
Reputation : 0
Pikėt : 3752
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PershKruje Kta Nalt me 3 Fjal ...!?!

Mesazh  Kosovari prej Sun Oct 12, 2008 4:42 pm

[b]I sinqert,i menqur dhe shok i mire
[/b]
avatar
Kosovari
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 9
Nofka juaj : Kosovar me Zemer
Reputation : 0
Pikėt : 3758
Registration date : 07/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PershKruje Kta Nalt me 3 Fjal ...!?!

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 4:44 pm

[b]Une veq me 1 fjal,i GJITHANSHEM
[/b]
avatar
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3812
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PershKruje Kta Nalt me 3 Fjal ...!?!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi