Scharlote: "L'Oreal" i ka ngatėrruar ngjyrat

Shko poshtė

Scharlote: "L'Oreal" i ka ngatėrruar ngjyrat

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 4:23 pm

[color:2a89=#333333][font:2a89=Arial][b]Scharlote: "L'Oreal" i ka ngatėrruar ngjyrat[/b]

[/font][/color][img]http://telegrafi.com/fo/fun/f.1012040936141_m.jpg[/img]
[color:2a89=#333333][font:2a89=Arial][b]Njė grua e ka hedhur nė gjyq kompaninė "L'Oreal" duke sugjeruar se ia ka shkatėrruar jetėn shoqėrore, mirėpo Gjykata nė Conecticut ia ka refuzuar padinė.[/b]Scharlote Finney i kishte ngjyrosur flokėt me ngjyrė tė kompanisė "L'Oreal" ku paraqitej ngjyra bionde, ndėrsa brenda kishte mbajtur ngjyrė kafe, dhe nga ky moment kishin filluar problemet e saj.

Ajo u ka thėnė gazetarėve se ajo kurrė mė nuk do tė mund t’i bėjė flokėt e saja bionde natyrale ashtu siē i kishte pasur. Ajo ka shtuar se kjo gjė e ka shqetėsuar aq shumė saqė ka filluar tė merr edhe qetėsues.

Scharlote ka pasur kokėdhimbje tė mėdha dhe ankth, por edhe nuk ka zgjuar interesim te meshkujt sikurse ka ndodhur kur ka qenė bionde.

Pėr kėtė ndodhi tė pakėndshme ajo ėshtė detyruar tė qėndrojė nė shtėpi, ndėrsa kur ka dalė diku ėshtė dashur tė mbajė kapela pėr tė mos iu parė flokėt.

Gjykatėsi e ka refuzuar padinė e Scharlote duke thėnė se ajo nuk ka vėrtetuar asgjė nė akuzat e saj pėr kompaninė, duke lėnė pėrshtypjen se Scharlote nuk e ka lexuar mirė ngjyrėn para se ta vendoste nė flokė.[/font][/color]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3722
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi