Jep dorėheqje pėr shkak tė faturės sė telefonit

Shko poshtė

Jep dorėheqje pėr shkak tė faturės sė telefonit

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 4:22 pm

[color:50c0=#333333][font:50c0=Arial][b]Jep dorėheqje pėr shkak tė faturės sė telefonit[/b]

[/font][/color][img]http://telegrafi.com/fo/fun/f.1012034522354_m.jpg[/img]
[color:50c0=#333333][font:50c0=Arial][b]Njė deputete e Parlamentit norvegjez ka dhėnė dorėheqje nga posti i saj pėr shkak se ishte kapur duke thirrur nė telefon linjėn e shtrenjtė (0900), jo pėr biseda erotike, por pėr ta lexuar fatin
.[/b]Deputetja e Partisė sė Punės ka dhėnė dorėheqje dhe ėshtė betuar se nuk do tė kandidohet sėrish pėr shkak tė shifrės sė lartė nė faturėn e telefonit tė parlamentit.

Deputetja Saera Khan kishte telefonuar ēdo ditė dhe kishte kėrkuar parashikimin e fatit nga personi nė anėn tjetėr tė telefonit.

Mediat norvegjeze kanė njoftuar se deputetja kishte shpenzuar afėr 53.000 euro nė telefon duke dėgjuar pėr fatin e saj.[/font][/color]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3722
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi