[Mesim]Si te shkarkoni nga Rapidshare.com

Shko poshtė

[Mesim]Si te shkarkoni nga Rapidshare.com

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 2:39 pm

[center][size=18]Si te shkarkoni nga Rapidshare.com[/size]
[/center]
[color:f3d4=#707070][font:f3d4=verdana][color:f3d4=black]
[b]Pasi qė shumė vizitorė nuk e kuptojnė gjuhėn angleze, nė pika tė shkurta do tė shpjegoj se si duhet tė shkarkohet program ose diē tjeter nga rapidshare.com

Nė fillim, ju e mirni adresėn pėr shkarkim, e cila gjindet pas ēdo shpjegimi tė programit.

P.sh:

Kodi:
([url=http://adf.ly/246619/http://rapidshare.com/files/51073668/enter.rar...vetem]rapidshare.com enter.rar...vetem[/url]" target="_blank" rel="nofollow">rapidshare.com enter.rar...vetem[ shmbull mos provo) E kopijoni adresėn dhe hapni njė Internet Exploler tė rri dhe nė vendin ku shkruan adresat e pastoni dhe klikoni ENTER

Pasi qė ju hapet faqja pėr shkarkim, kėrkoni ta gjeni pėr tė shtypur FREE.
Nė kėtė fotografi do ju tregohet pastėrt se ku gjindet:[/b][/color]
[url=http://i28.tinypic.com/amw3v9.jpg][img]http://i28.tinypic.com/amw3v9.jpg[/img][/url]
ja edh fotoja pas saj:
[url=http://i27.tinypic.com/vxdhd1.jpg][img]http://i27.tinypic.com/vxdhd1.jpg[/img][/url]
[color:f3d4=black][b]Kjo ėshtė e tėrra pėr shkarkim, nėse diēka nuk keni kuptuar, ju lutem shėnoni qė ndoshta do tė mundem tė ju ndihmojė.

PS: Pėr shkarkimin e filmave ose pėr shkarkimin e mė shumė se njė program ose diē tjetėr ju duhet tė prisni disa minuta qė ju jipet nga RapidShare.com, sekreti pėr tė shkrakuar pa prit ato minuta ėshtė qė, nė qoftė se pėrdorni DSL Lidhje, vetem ndale lidhjen e internetit nė PC dhe lėsho pėrsėri qė tė ju ndrohet IP adresa ( hjekja e kabellit nga modemi, etj...)[/b][/color][/font][/color]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi