Stine i dashuruar por misterioz

Shko poshtė

Stine i dashuruar por misterioz

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 2:10 pm

[center][color:0c93=#333333][font:0c93=Arial][b]Stine i dashuruar por misterioz[/b]

[/font][/color][img]http://telegrafi.com/fo/vip/f.1012023217166_m.jpg[/img]


[/center]
[color:0c93=#333333][font:0c93=Arial][b]Kėngėtari dhe kompozitori shqiptar i muzikės R&B dhe Soul, Stine, edhe pse nuk dėshiron tė flasė pėr jetėn e tij private, ai nuk e fsheh dashurinė e tij pėr Rozėn.[/b]
“Besoj se nuk ėshtė momenti i duhur pėr tė folur pėr kėtė lidhje. Por ajo qė mund tė them me bindje ėshtė se me Rozėn kam 3 vite i dashuruar, dhe kjo ėshtė lidhja mė e gjatė, qė kam jetuar ndonjėherė”, ėshtė cituar Stine nga “PanoramaPlus’.

Stine ka deklaruar se ēifti ndihet shumė mirė sė bashku dhe se Roza nuk ka nė plan tė fillojė me jetėn skenike, porse dėshirojnė tė mbeten me profesione tė ndara, por nė jetė tė pėrbashkėt.[/font][/color]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi