Buffon dhe Kaka nė janar te City?

Shko poshtė

Buffon dhe Kaka nė janar te City?

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 2:03 pm

[color:0ac5=#333333][font:0ac5=Arial][b]Buffon dhe Kaka nė janar te City?[/b]

[/font][/color][img]http://telegrafi.com/fo/sport/f.1012022036575_m.jpg[/img]
[color:0ac5=#333333][font:0ac5=Arial][b]Gianluigi Buffon dhe Kaka janė emrat kryesorė nė listėn e pasanikėve tė Manchester Cityt pėr t’u transferuar nė janar.[/b]
Mediat britanike njoftojnė se portieri i Juves dhe plejmejkeri i Milanit janė kėrkesat mė tė reja tė trajnerit Mark Hughes.

Mėsohet se menaxherit tė ‘Sky Blues’ i janė dorėzuar 100 milionė funte pėr tė investuar nė afatin kalimtar tė janarit pėr pėrforcimin e skuadrės.

Gazeta “News of the World” shkruan se njė shumė prej 25 milionė funtesh do ta rrėmbente Buffonin nga Zonja e Vjetėr, ndėrkohė qė Kaka vlen sa dyfishi i kėsaj vlere pėr t’u larguar nga Milani.

Bufon dhe Kaka janė vetėm dy emra nė listėn e gjatė tė Cityt, ku pėrfshihen emra, si Thierry Henry, Antonio Cassano, Cesc Fabregas, Fernando Torres dhe Cristiano Ronaldo.[/font][/color]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3598
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi