Barca cakton ēmimin pėr Toure

Shko poshtė

Barca cakton ēmimin pėr Toure

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 1:58 pm

[center][color:a7bf=#333333][font:a7bf=Arial][b]Barca cakton ēmimin pėr Toure[/b][/font][/color]
[/center]

[img]http://telegrafi.com/fo/sport/f.1012012055949_m.jpg[/img]
[color:a7bf=#333333][font:a7bf=Arial][b]Barcelona ka caktuar ēmimin prej 10 milionė eurosh pėr mesfushorin Yaya Toure, ndėrkaq Juventus ėshtė nė vendin e parė pėr ta rrėmbyer ‘shkatėrruesin’ nga Bregu i Fildishtė.[/b]
Toure nuk ndjehet mirė te Barcelona dhe raportet e tij me trajnerin Josep Guardiola janė pėrkeqėsuar, kėshtu qė ka kėrkuar tė largohet nga Camp Nou, kur tė hapet afati kalimtar.

Gazeta torineze, “Tuttosport”, sot ka njoftuar se udhėheqėsit e Barcės kanė vendosur ta lejojnė largimin e Toures nėse ndonjė skuadėr paguan 10 milionė euro.

Kėtė javė ėshtė spekuluar se Zonja e Vjetėr tanimė ka kontaktuar me agjentin e mesfushorit duke i ofruar njė pagė vjetore prej katėr milionė eurosh.[/font][/color]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3602
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi