Corel VideoStudio Pro X2 12.0.98.0

Shko poshtė

Corel VideoStudio Pro X2 12.0.98.0

Mesazh  Ardi prej Tue Sep 16, 2008 2:20 am

[b][color:aebf=red]Corel VideoStudio Pro X2 12.0.98.0[/color],eshte program qe na mundeson me Modifiku Video si dhe per te Krijuar Video te reja me kualitet shume te mire.[/b]

[img]https://i.servimg.com/u/f38/12/08/45/07/53362610.jpg[/img]


rapidshare.com Corel.Video.Studio.Pro.X2.12.0.98.0.CORE_zyberakuma.rar
Ardi
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi