Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Shko poshtė

Virgjine ne moshėn 105-vjeēare

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 2:47 am

[b]Virgjine nё moshėn 105-vjeēare [/b]

[img]http://telegrafi.com/fo/fun/f.1011010807190_m.jpg[/img]
[b]Britanikja ClaraMeadmore, thotė se ajo edhe pse ёshtё nё moshėn 105-vjeēare, ende ёshtё virgjine, dhe si fёmijё kishte vendosur tё mos martohet dhe tё mos ketė seks, dhe pёr habi kjo kurrė nuk i ka munguar.[/b]
“Kurrё nuk kam qenё e interesuar ose nuk kam imagjinuar tё kem seks. Gjithmonё kam qenё e angazhuar me gjёra tё tjera. E kam vёnё kёtё qёllim nё mendje
kur kisha 12 vjet, se kurrė nuk do tё martohem dhe e kam mbajtur kёtё”,
ka thёnё Clara.

E lindur nё vitin 1903, ajo e ka kaluar shumicėn e rinisё sё saj nё
Egjipt, Kanadё dhe Zelandё tё Re, para se tё rikthehet nё shtёpi nё
vitet e 20-ta tё saj, dhe tё bёhet sekretareshё.

“Kurrё nuk kam pasur tё dashur ose tё shqetėsohem pёr lidhje. Kur unё
isha vajzё, seksi bёhej vetėm me burrin tuaj. Kisha shumё miqėsi
platonike me burra, por kurrė nuk e kam ndjerё nevojėn pёr tё shkuar mё
tej”, thotė ajo.

Clara tash jeton nё njё shtёpi pleqsh nё Perranporth, Cornwall (Angli) dhe kalon shumicėn e kohės duke dėgjuar radio.
avatar
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3722
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi