Grua e mirė

Shko poshtė

Grua e mirė

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 2:32 am

[b]Grua e mirė[/b]


Faza e shtrirė nė repartin e Emergjencės, del mjeku dhe i thotė Rrustės:
- Mė vjen keq, por Faza nuk duket mirė
E di, mjek – por gatuan mirė dhe sillet mirė me fėmijė.
Ardi
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi