Duartrokitje

Shko poshtė

Duartrokitje

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 2:28 am

[b]Duartrokitje[/b]


Njė mushkonjė e vogėl kthehet nė shtėpi, pas fluturimit tė saj tė parė.
Dhe si ishte biri im? – e pyet e ėma
Fantastike mami – tė gjithė mė duartrokisnin.
Ardi
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi