Mendohem...

Shko poshtė

Mendohem...

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 2:28 am

[b]Mendohem...[/b]

Nuk e di a tė dal nė qytet dhe t’i shikoj ato - me
tė cilat nuk mund tė bėjė seks, apo tė rri nė shtėpi me atė - tė cilėn
nuk dua ta shoh, por me tė cilėn mund tė bėjė seks.
Ardi
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi