Dallimi mes Bushit dhe Zotit

Shko poshtė

Dallimi mes Bushit dhe Zotit

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 2:27 am

[b]Dallimi mes Bushit dhe Zotit[/b]


Ēfarė ėshtė dallimi nė mes tė George Bushit dhe Zotit.
Zoti nuk mendon se ėshtė George Bush.
Ardi
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi