C902, njė celular elegant

Shko poshtė

C902, njė celular elegant

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 2:22 am

[b]C902, njė celular elegant [/b]

[img]http://telegrafi.com/fo/tekno/f.1009044345548_m.jpg[/img]
[b]Nė treg janė hedhur me shumicė modele tė ndryshme tė celularėve mirėpo sė fundi ėshtė njė model qė mahnit me pamjen e tij. Modeli C902 i Sony Ericssonit duket model serioz dhe i biznesit, por njėkohėsisht edhe argėtues dhe nė trend.[/b]
Ėshtė vėshtirė tė paramendohet qė njė telefon ngjyrė
kuqe tė mund tė pėrdoret nga tė dy gjini, mirėpo Sonny Ericsson e ka
gjetur nuancėn e duhur tė ngjyrės. Megjithatė, nėse vėrtetė nuk ju
pėlqen kjo ngjyrė, atėherė e keni edhe versionin ngjyrė tė zezė.
Telefoni ka trashėsi prej vetėm 10.5 milimetra – dhe kėshtu ka marrė
statusin e foto-telefonit mė tė hollė (me 5 megapixel) nė botė.
avatar
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3567
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi